Sėkmingas startas 3 lygoje

Spalio 9 dieną Vilkaviškyje startavo Lietuvos vyrų stalo teniso 3 lyga. Šiais metais 3 lygoje teisę žaisti iškovojo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos berniukai iš Mickūnų. Iš viso 3 lygoje dalyvauja 80 komandų, kurios yra suskirstytos į 8 grupes po 10 komandų.

Pirmame ture Vilniaus rajono komanda, kuriai atstovavo Lukas Suboč, Edvin Prystavko, Lukaš Kubarevič, Ernest Urbanovič laimėjo prieš Raseinių „STK Raseiniai“ 6:0, prieš Plungės „Žemaitė-2“ 6:0 ir pralaimėjo Elektrėnų „SK Vieviečiai“ 2:4. Po pirmo turo Vilniaus rajono komanda užėmė 4 vietą. Puikiai sužaidė Lukas Suboč, kuris laimėjo visus 6 savo susitikimus. Antras turas vyks lapkričio 21 dieną Vilkaviškyje.

Dar viena Vilniaus rajono sporto mokyklos atstovė Agnieška Rackevič šiais metais atstovauja Šalčininkų „Sokol“ komandai, kuri žaidžia aukščiausioje lygoje. Pirmas turas vyko Rietavo mieste ir buvo nesėkmingas „Sokol“ komandai, pralaimėjo Vilniaus „Sostinė“ komandai 4:5 ir Kauno „Raudona- Juoda“ komandai 2:5.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

Stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis