Vilniaus rajono biatlonininkai – antrą varžybų dieną taip pat tapo nugalėtojais ir prizininkais

Sekmadienį vyko masinio starto varžybos 4-10 km distancijose, kur už kiekvieną netaiklų šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.

Pirmi 10 km masinio starto distancijoje stojo Nikita Romanov jaunimo 1999-2001 gim. m. grupėje, Alan Kašperov vaikinų 2004-2005 gim. m. grupėje ir Sara Urumova 7,5 km distancijoje. Nikita pirmame šaudyme gulint suklydo kartą, antrame buvo taiklus ir važiavo antras, trečiame šaudyme stovint suklydo tris kartus ir turėjo papildomai įveikti 450 metrų ir važiavo trečias. Paskutiniame šaudyme Nikita pataikė į visus taikinius, greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo 3 vietoje 10 km distancijoje užtrūkęs 24 min. 02 sek., nuo nugalėtojo atsilikęs vos 5 sek. Alan Kašperov šaudykloje suklydo 12 kartų, 10 km įveikė per 36 min. 17 sek. ir užėmė 3 vietą savo amžiaus grupėje.

Sara Urumova pirmą šaudymą gulomis atliko be klaidų, antrame suklydo tris kartus, šaudyme stovint Sara prašovė net keturis kartus,  greitai įveikė 4 baudos ratus, finišo ratą ir užėmė 2 vietą. Sara Urumova  7,5 km įveikė per 29 min. 25 sek.

Puikiai startavo Mila Senkevič, Milena Bernatovič ir Emilija Mincevič mergaičių 2007-2006 gim. m. grupėje 4,5 km distancijoje, užimdamos visą apdovanojimo pakylą. Mila  pirmame šaudyme gulomis suklydo kartą, bet labai greitai važiavo riedslidėmis ir pirmavo. Antrame šaudyme gulint pataikė į 4 taikinius ir padidino pranašumą. Paskutiniame šaudyme pataikė į visus taikinius, greitai įveikė finišo ratą ir nugalėjo su daugiau nei 1 minutės persvara. Mila Senkevič 4,5 km nuvažiavo per 13 min. 01 sek., iškovodama olimpinio čempiono Algimanto Šalnos biatlono taurę už 1 vietą. Milena Bernatovič greitai važiavo riedslidėmis, pirmame šaudyme gulint suklydo 3 kartus, antrame 2, trečiame 1 kartą, 4,5 km įveikė per 14 min. 18 sek.,  iškovodama olimpinio čempiono A. Šalnos biatlono taurę už 2 vietą. Emilija Mincevič pirmame šaudyme suklydo 3 kartus, antrame 2, paskutinį atliko be klaidų ir finišavo 3 vietoje su rezultatu 14 min. 37 sek.

Daniel Buchovski ir Damian Rynkevič toje pačioje amžiaus grupėje tarp vaikinų varžėsi 6 km distancijoje. Daniel labai greitai važiavo riedslidėmis, nors pirmame šaudyme suklydo 3 kartus, išsiveržė į priekį. Antrame šaudyme suklydo du kartus, trečiame kartą ir užtikrintai nugalėjo, 6 km distanciją įveikęs per 18 min. 11 sek. Damian Rynkevič šaudykloje suklydo 10 kartų, distancijoje užtrūko 19 min. 59 sek. ir užėmė 3 vietą.

Lukaš Mincevič startavo 2008 gim. m. ir jaunesnių vaikinų grupėje ir turėjo įveikti 4,5 km nuotolį. Lukaš pirmame šaudyme gulomis suklydo tris kartus ir važiavo 3 pozicijoje. Antrame šaudyme suklydo kartą, paskutiniame pataikė į visus taikinius ir užtikrintai nugalėjo, 4,5 km įveikęs per 15 min. 30 sek. Dominik Novickas šaudykloje suklydo 4 kartus ir finišavo 4 vietoje su rezultatu 18 min. 17 sek.

Mergaitės rungtyniavo 4 km distancijoje. Dvigubą pergalę šventė Vilniaus rajono sporto mokyklos auklėtinės Eliza ir Eveta Šidlauskaitės antrą kartą atsistodamos ant pirmo ir antro nugalėtojų pakylos laiptelių. Eliza labai greitai važiavo riedslidėmis, pirmame ir antrame šaudyme prašovė po kartą, trečiame pataikė į visus 5 taikinius ir nugalėjo su daugiau nei 2 minučių persvara. Eliza Šidlauskaitė 4 km įveikė per 14 min. 20 sek. Eveta Šidlauskaitė pirmame rate užkliuvo už varžovės lazdos ir nukrito iki kraujo apibrozdinusi kelius ir į pirmą šaudymą atvažiavo 4 vietoje.   Pirmame ir antrame šaudyme klydo po 2 kartus ir pakilo į 2 vietą. Trečiame suklydo kartą ir užėmė 2 vietą, distancijoje užtrūkusi 16 min. 43 sek.

Marijan Kačanovski vėl nugalėjo savo amžiaus grupėje, 7,5 km distanciją įveikęs per 29 min. 07 sek. ir šaudykloje suklydęs 8 kartus.

Šiomis varžybomis biatlonininkai baigė vasaros – rudens varžybų sezoną ir pradeda pasirengimą žiemos startams.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime sėkmės.