Vilniaus rajono SM jaunių U-14 žolės riedulininkai pelnė bronzos medalius

Spalio 22 d. Šiauliuose vyko finalinis Lietuvos jaunių U-14 berniukų žolės riedulio pirmenybių etapas. Merkiant lietui ir pučiant stipriam vėjui žaidimo sąlygos buvo nepavydėtinos, todėl technikos parodyti nepavyko, bet vyko tikra kova!

Ketvirtą vietą užėmė Panevėžio SC-HC „Perkūnas“ komanda ir jų trenerė Anna Rekašius,  kuriuos lemiamose rungtynėse nugalėjo Vilniaus rajono sporto mokyklos sportininkai (mokytojas Vytautas Vilipas) rezultatu 1-0. Antri liko Šiaulių „Akademija“ (trenerė Donata Grigienė). Juos po labai įtemptos kovos nugalėjo rezultatu 4-3 Vilniaus ŽRK „Pietų Meteoras“ (treneris Sergej Gavrilov).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) medaliais ir taurėmis. Geriausi žaidėjai pelnė LMNŠC prizus. Jį Vilniaus rajono sporto mokyklos komandoje pelnė Daniel Belogolovko, Šiaulių „Akademija“ įsteigė kiekvienos komandos perspektyviausio žaidėjo prizą. Vilniaus rajono sporto mokyklos tarpe perspektyviausiu žaidėju pripažintas Patrik Kumpickij.