Dvi pergalės 3 lygoje

Lapkričio 21 dieną Vilkaviškyje vyko vyrų stalo teniso 3 lygos antrasis turas. Antrajame ture Vilniaus rajono komanda, kuriai atstovavo Lukas Suboč, Edvin Prystavko, Lukaš Kubarevič ir Sebastian Stefanovič, laimėjo prieš „Aurolėjus“ (Salantai) komandą 6:0, prieš „Žemaitės“ – 4 (Plungė) komandą 6:0 ir pralaimėjo prieš labai stiprią komandą „Vaistona – Topsas“ (Kaunas) 2:4 komandą. Po antrojo  turo Vilniaus rajono komanda turi 4 pergales ir 2 pralaimėjimus ir užima antrąją vietą.  Puikiai sužaidė Edvin Prystavko, kuris laimėjo visus 6 savo susitikimus. Trečiasis turas vyks gruodžio 11 dieną Kelmės arenoje.

Dar viena Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovė Agnieška Rackevič šiais metais atstovauja Šalčininkų „Sokol“ komandai, kuri žaidžia aukščiausioje lygoje. Antrame ture Rietavo mieste „Sokol“ komanda laimėjo prieš „Grigiškės“ (Vilnius) komandą 5:1 ir pralaimėjo „VSTA“ (Klaipėda) komandą 2:5. Trečiame ture Prienuose „Sokol“ komanda pralaimėjo „Tauro“ (Vilnius) komandai 0:5 ir laimėjo prieš labai stiprią „Vilniaus universiteto“ komandą 5:4. Rezultatui esant 4:4, Agnieška atsiliko nuo varžovės 0:2, bet sugebėjo laimėti susitikimą 3:2 ir pelnyti pergalingą tašką komandai.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

Stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis