Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos žolės riedulio atstovai Vilniaus miesto čempionato prizininkai

Vilniuje sporto mokyklos „Tauras“ sporto salėje š. m. lapkričio 14 d. prasidėjo 2021 m. II-asis Vilniaus miesto uždarų patalpų čempionatas. Čempionate dalyvauja 5 komandos. Jame dalyvauja ir „Vilniaus r. SM – Ardas“ komanda. Ji pirmose rungtynėse po atkaklios kovos 4:5 nusileido Vilniaus SŽK „Žuvėdros“ komandai ir 19:4 įveikė SŽK „Erta-SM Tauras“ riedulininkus. Finalinės kovos vyko lapkričio 21 d.

Lapkričio 21 d. finišavo antrasis Vilniaus miesto vyrų uždarų patalpų žolės riedulio čempionatas. Antrąją dieną mūsų rajono sportininkai 2:7 pralaimėjo SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ ir 3:3 sužaidė su ŽRK „Pietų meteoras“ ir užėmė 3 vietą. Bronzos medaliais apdovanoti  sporto mokyklos auklėtiniai: Andžej Burkot, Dominik Žemoit, Džiugas Butkus, Gabrielius Paškelis. Taip pat medaliai įteikti buvusiems Vilniaus r. SM auklėtiniams, žaidžiantiems komandoje. Sporto mokyklos gretose tai pat žaidė legionierius iš Italijos Noe Bonacini, kuris studijuoja Lietuvoje pagal Erasmus programą ir pelnė geriausio žaidėjo prizą.

Trečia vieta garantavo Vilniaus rajono sportininkams teisę dalyvauti Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės turnyre, kuris vyks lapkričio  27 ir gruodžio 4 dienomis Vilniuje.