Kalėdinis Lietuvos mokinių U-14 uždarų patalpų riedulio turnyras

Kalėdinis mokinių U-14 žolės riedulio turnyras praūžė Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ sporto salėje š.m. gruodžio 19 d. Kalėdų senelis šį kartą buvo itin dosnus – 60 medalių, 6 taurės, 6 asmeniniai prizai, 7 prizai treneriams ir 2 specialūs prizai buvo išdalinti vaikų žolės riedulio lygos sportininkams. Varžybos vyko mergaičių ir berniukų grupėse, dėl Covid-19 situacijos jose dalyvavo tik pajėgiausios Lietuvos komandos.

Vaikinų tarpe be pralaimėjimų rungtyniavo Šiaulių „Akademija“ vaikinai, nugalėję Vilniaus rajono rinktinę rezultatu 3:1, o Vilniaus m. rinktinę – rezultatu 3:0. Vilniaus miesto rinktinė rezultatu 2:1 įveikė Vilniaus rajono rinktinę ir užėmė antrąją vietą, treti liko Vilniaus rajono žolės riedulininkai, kurie buvo suburti iš geriausių Rudaminos ,,Ryto“ ir F. Ruščico gimnazijų mokinių ir buvo apdovanoti taure ir bronzos medaliais.

Geriausiu žaidėju Vilniaus rajono komandoje pripažintas vartininkas Džiugas Butkus.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

Žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas