Klaipėdoje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatai

Sausio 7-8 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo žiemos pirmenybės. Jose sėkmingai pasirodė Vilniaus rajono sporto mokyklos bėgikai, kuriuos varžyboms ruošė mokytojai Vytautas Gražys ir Kęstutis Velikianecas.

Pirmąją varžybų dieną sportininkai rungtyniavo 600 m ir 3000 m rungtyse. Sėkmingiausiai pasirodė Rokas Sakalauskas, kuriam niekas neprilygo tarp jaunių bėgant 600 m – 1 vieta, nuotolis įveiktas per 1:32,77. Tame pačiame nuotolyje, tik jaunimo grupėje, 9 vietą iškovojo Jevgenij Reket (1:35,91). Kiti bėgo 3000 m. Aukščiausią vietą šioje rungtyje užėmė Titas Bakys, finišavęs trečias tarp jaunių – 10:38,51. Tomas Juodvalkis užbaigė nuotolį šeštoje vietoje, jo rezultatas šįkart nebuvo aukštas – 11:18,22. Jaunimo grupėje ketvirtas atbėgo Daniel Bartusevič – 9:55,15.

Antrąją varžybų dieną visi mūsų rajono bėgikai varžėsi 1000 m nuotolyje. Geriausiai pasirodė Tomas Juodvalkis – pyktelėjęs dėl nesėkmingo bėgimo išvakarėse, Tomas nuotolį įveikė per 2:51,54 ir iškovojo trečią vietą. Aukščiau pakilti sutrukdė tai, kad bėgdamas silpnesniame bėgime neturėjo lygių varžovų ir varžėsi tik pats su savimi, o nuo pirmos vietos atsilikta tik 0,78 sek. 4-ą vietą čia užėmė Titas Bakys – 2:52,30. Rokas Sakalauskas antrą varžybų dieną jau nebuvo toks greitas, kaip pirmąją – laikas 2:58,59 ir šešta vieta. Jaunimo grupėje Daniel Bartusevič pasiekė asmeninį rekordą – 2:49,33 bei užėmė 6-ą vietą, Jevgenij Reket liko 15-as – 3:18,81.