Vilniaus rajono mergaičių komanda pateko į finalinį etapą

2022-01-14  Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2010 metų gimimo ir jaunesnių vaikų stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos 2 klasės mergaitės iš Mickūnų: Gabriela Gulbicka (2013 m.g.), Karina Milto (2013 m.g.), Eva Chalkovskytė (2013 m.g.), Kaja Tvorogal (2014 m.g.). Turnyre dalyvavo 10 mergaičių komandų ir 9 berniukų komandos. Mergaitėms tai buvo pirmos varžybos ir pirmas čempionatas. Vilniaus rajono mergaičių komanda buvo pati jauniausia šitose varžybose.  Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose pralaimėjo Šalčininkų komandai 1:3, prieš Mažeikių komandą laimėjo 1:3 ir laimėjo prieš Vilkaviškio komandą 3:1, ir pateko į antrą  finalą, kur kovojo dėl 5-8 vietų ir dėl patekimo į Lietuvos čempionato finalą. Į finalinį etapą patenka 6 komandos. Kovoje dėl 5-8 vietų Vilniaus rajono mergaitės laimėjo prieš Jonavos komandą  ir prieš Kauno rajono komandas rezultatu 3:0 ir užėmė aukštą 5 vietą. Ateityje laukia finalai, kur prie 6 Lietuvos rajonų komandų prisijungs 4 miestų: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio – komandos.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

Stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis