Startavo Lietuvos vaikinų U-18 uždarų patalpų žolės riedulio pirmenybės

Sekmadienį startavome pirmose 2022 m. varžybose – Lietuvos vaikinų U-18 uždarų patalpų žolės riedulio pirmenybėse. Visose komandose atsiliepė Covid-19 pandemija, todėl nevisos komandos galėjo žaisti pagrindinių sudėčių. Tai palietė ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandą – joje atstovavo tik vienas 17-etis, tai nacionalinės rinktinės žaidėjas Andžej Burkot, 2 žaidėjai keturiolikmečiai ir likę 11-12 metų žaidėjai. Todėl pirmose rungtynėse sunku buvo pasipriešinti Širvintų SC komandai, kurioje žaidė vyresni žaidėjai. Jauniems žaidėjams neišnaudojus gerų progų po Andžejaus perdavimų pralaimėta 1:8. Įvartį pelnė Patrik Kumpickij po A. Burkot perdavimo. Antros rungtynės su Vilniaus SŽK „Erta-Sostinės SM Tauras“ komanda. Tris kėlinius vyko labai atkakli kova – pradžioje pirmavo vilniečiai, tačiau po A. Burkot „reidų“ po 3 kėlinių rezultatas buvo 4:4 ir 3 kėlinyje puikiai vartus gynė Džiugas Butkus, o puolime Andžej mušė ir pats ir atliko tikslius perdavimus. Laimėta rezultatu 7:4. Įvarčius pelnė: 5 – A. Burkot, 2 – P. Kumpickij.

Sekantis finalinis turas vyks vasario 12 dieną.