Agnieška Rackevič – antros vietos laimėtoja

2022 m. vasario 23 d. Alytuje vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2003 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkės iš Mickūnų: Agnieška Rackevič (2007 gim. m.), Edvin Prystavko (2009 gim. m.) ir Lukaš Kubarevič (2004 gim. m.) Iš viso pirmenybėse dalyvavo 26 mergaitės ir 34 berniukai iš visų Lietuvos rajonų, Klaipėdos ir Alytaus miestų.

Agnieška Rackevič laimėjo visus savo susitikimus ir tik finale po atkaklios kovos pralaimėjo šių varžybų favoritei 1:3 ir tapo Lietuvos rajonų jaunių vice čempione ir pateko i finalinį čempionato etapą.

Šios pirmenybės buvo sumanytos kaip atrankinės dėl patekimo į Lietuvos čempionatą. 1-5 vietų laimėtojai patenka į finalą. Edvin Prystavko užėmė 11 vietą, Lukaš Kubarevič – 13 vietą.

Lietuvos jaunių čempionatas vyks kovo 5-6 dienomis Rietavo mieste.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis