Vilniaus rajono biatlonininkų dominavimas Lietuvos biatlono taurės varžybose Ignalinoje

Kovo 13, antrąją varžybų dieną, biatlonininkai varžėsi sprinto rungtyje nuo 2 iki 10 km distancijose su šaudymu gulint + stovint arba du kartus gulint kur, už kiekvieną netaiklų šūvį reikėjo įveikti 75 arba 150 metrų ilgio baudos ratą.

Pirmieji 10 km,  7,5 km  ir 6 km distancijose startavo Romualdas Aleksandrovas, Daniel Buchovski, Damian Rynkevič, Marcin Tomaševič, Romuald Noreika ir Kotryna Kozlovskytė. „Masters“ grupėje Romuald Noreika 6 km įveikė per 20 min. 00 sek. ir finišavo 2 vietoje. Romuald šaudyme suklydo 5 kartus.

Jaunimo kategorijoje Romualdui Aleksandrovui teko įveikti 10 km. Romualdas tris kartus suklydo šaudydamas iš pozicijos gulint, dar du kartus šaudydamas iš pozicijos stovint ir finiše užėmė 2 vietą, distanciją įveikęs per 29 min. 04 sek. Merginos 2005-2006 gimimo metų amžiaus grupėje turėjo įveikti 6 km su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Kotryna Kozlovskytė šaudykloje suklydo 8 kartus ir užėmė 3 vietą, distanciją įveikusi 35 min. 04 sek. Toje pačioje vaikinų kategorijoje 7,5 km distancijoje Daniel Buchovski užėmė 2 vietą. Daniel kartą suklydo šaudyme gulomis ir pirmavo, tačiau antrajame šaudyme stovint suklydo 3 kartus ir finiše užėmė 2 vietą, 7,5 km įveikęs per  23 min. 30 sek. Damian Rynkevič užėmė 7 vietą, distanciją įveikę per 30 min. 51 sek. ir šaudyme klydęs 9 kartus. Martin Tomaševič finišavo 8-as, įveikęs distanciją per 33 min. 34 sek.

Mergaitės, gimusios 2007-2008 m., startavo 3 km distancijoje. Mila Senkevič lenktynes ​​pradėjo labai greitai, tačiau pirmajame šaudyme nepataikė 5 kartus ir slydo 3 pozicijoje. Antrojo šaudymo metu paskutiniu šūviu nepataikė į taikinį, įveikė 75 metrų ilgio baudos ratą ir išsiveržė į priekį. Mila labai greitai įveikė paskutinį ratą ir finiše užėmė 1 vietą, distanciją įveikusi per 14 min. 28 sek. Milena Bernatovič šaudykloje suklydo 5 kartus ir užėmė 2 vietą, 3 km įveikusi per 15 min. 56 sek. Eliza Šidlauskaitė šaudykloje suklydo 7 kartus ir finišavo 3 vietoje, distanciją įveikusi per 16 min. 04 sek. Gabrielė Buchovskaja finišavo 4 vietoje, distanciją įveikusi per 18 min. 12 sek. Gabrielė šaudykloje prašovė 7 kartus. Toje pačioje amžiaus kategorijoje vaikinams teko įveikti 4,5 km. Ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio vėl stojo Lukaš Mincevič, distanciją įveikęs per 16 min. 41 sek. Lukaš suklydo po vieną kartą pirmo ir antro šaudymo metu. 3 vietą ant prizininkų pakylos užėmė Dominik Novickas, 4,5 km įveikęs per 21 min. 57 sek. ir padaręs 6 klaidas šaudykloje.

Mergaitės, gimusios 2009 m. ir jaunesnės, varžėsi 3 km distancijoje. Nika Kunčina šaudyme suklydo 5 kartus ir užėmė 2 vietą, distanciją įveikusi per 16 min. 02 sek. Amelija Bernatovič šaudykloje suklydo 4 kartus ir finiše užėmė 4 vietą, 3 km įveikusi 17 min. 14 sek. Eveta Šidlauskaitė šaudyme suklydo 5 kartus ir užėmė 5 vietą su rezultatu 17 min. 58 sek.

Labai gerai startavo sporto mokyklos auklėtiniai, gimę 2011 m. ir jaunesni, 2 km sprinto distancijoje šaudant iš lazerinių ginklų. Rafal Boban buvo greičiausias trasoje, šaudymą atliko be klaidų ir užėmė 1 vietą su rezultatu 5 min. 50 sek. Daniel Semaško šaudyme suklydo kartą ir finišavo 3 vietoje, distancijoje užtrūkęs 6 min. 30 sek. Maksim Kunčin šaudyme suklydo kartą ir liko ketvirtas, 2 km įveikęs per 6 min. 36 sek. Puikiai startavo mergaitės, iškovodamos 2 pirmas vietas. Nugalėjo Kamila Pozniak, distancijoje užtrūkusi 6 min. 26 sek. Kamila šaudant pataikė į visus 10 taikinus. Ant antro nugalėtojų pakylos laiptelio atsistojo Monika Gurska. Monika šaudymą atliko be klaidų, 2 km distanciją įveikusi per 7 min. 10 sek. Austėja Gasianceva šaudyme suklydo kartą, distanciją įveikusi per 8 min. 41 sek. ir užėmė 5 vietą.

Vilniaus rajono atstovai net 23 kartus lipo ant nugalėtojų pakylos, iš kurių net 8 kartus ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmės kovo 25-26 dienomis Lietuvos biatlono čempionate.