VRSSM DIREKTORIUS MARIJAN KAČANOVSKI ŠVENČIA JUBILEJŲ

„Didelį džiaugsmą galima iškovoti tik dideliu darbu“

J. V. Gėtė

Mūsų brangus ir gerbiamas direktoriau!

.

Te niekad neapleis energija sparnuota.

Ir akys šilumą jaunatvišką teskleis.

Širdis, tikėjimo žiedais apvainikuota,

Te niekada pavargti Jums neleis.

Mes linkim Jums energijos, sveikatos

Ir šypsenos geros, plačios.

Tegul Jums skiriamus ILGIAUSIŲ METŲ

Dar šimtą kartų pakartos…

.

Nuoširdžiai sveikiname Jus su gimtadieniu ir nuo viso kolektyvo linkime sėkmės darbe ir ramybės šeimoje. Esate šviesus ir autoritetingas žmogus, puikus vadovas, tikrasis mūsų komandos lyderis, visą savo gyvenimą skyrėte mūsų sportui ir jo prestižui pasaulyje. Tegul jūsų pasiaukojimas darbui būna pavyzdys visiems.

Linkime jums tikros laimės, niekada nenusiminti, nepažinti ligų ir blogo oro, kad visi klausimai ir toliau būtų sėkmingai sprendžiami, finansinio stabilumo ir klestėjimo, kūrybinės paieškos, visų planų, vilčių ir puoselėtų norų išsipildymo, sėkmės jūsų darbe, darnaus kolektyvo ir dėkingų mokinių, tegul darbas ir namai, harmoningai persilieję vienas per kitą, suteikia jums komforto ir jaukumo. Reiškiame Jums nuoširdžią pagarbą ir iš visos širdies sveikiname Jus su švente.

Tegul jūsų šeimoje būna laimė ir klestėjimas, o kiekviena diena atneš naujų teigiamų emocijų!

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktoriaus Marijano Kačanovskio

gražaus jubiliejaus proga sveikina visa mokyklos bendruomenė