Kaja Tvorogal iš Mickūnų – vaikų turnyro nugalėtoja

Balandžio 16 d. pirmą kartą vyko pačių mažiausių stalo tenisininkų, gimusių 2012 m. ir jaunesnių, Mickūnų turnyras „Pavasario taurė 2022“. Turnyre dalyvavo mergaitės ir berniukai iš Vilniaus rajono, Šalčininkų, Vilniaus ir Širvintų. Vilniaus rajonui atstovavo mergaitės ir berniukai iš Mickūnų. Mergaičių grupėje puikiai sužaidė Kaja Tvorogal ir Eva Chalkovskytė iš Mickūnų, kurios surinko po 11 taškų. Tarpusavio susitikime Kaja laimėjo prieš Evą 3:2 ir tapo turnyro nugalėtoja, Eva Chalkovskytė užėmė 2 vietą. Gabriela Gulbicka liko 4 vietoje, Erika Abulfatova 7 vietoje.

Noriu dar priminti, kad Kaja buvo jauniausia turnyro dalyvė.

Geriausiai iš berniukų sekėsi Valentui Trockiui, kuris užėmė 4 vietą, o pats jauniausias turnyro dalyvis Daniel Stefanovič užėmė 5 vietą. Arsenij Kanaškov laimėjo paguodos finalą.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis