Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas

Birželio 30 – liepos 1 dienomis Vingio parko stadione vyko jaunučių, gimusių 2008 – 2007 m., Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo ir jaunieji Vilniaus rajono bėgikai.

Varžybas pradėjo 100 m bėgusi Evija Krauklytė. Savo bėgime ji finišavo 3 vietoje po 14,04 sek., bet galutinė vieta pasirodė gerokai žemesnė – 25 iš 61 finišavusios.

Gausiausias rajono bėgikų būrys įveikė 1500 m. Čia geriausiai sekėsi Titui Bukauskui, kuris pasiekė finišą po 4:43,64 ir iškovojo sidabro medalį. Mergaitės pasirodė kiek silpniau, užimdamos patį rezultatų suvestinės vidurį: Evelina Lapunaitė – 6 vieta (5:38,5), Karolina Leščevskaja – 9 (5:46,28), Patricija Lapunaitė – 10 (5:54,18), Paulina Šepetytė – 11 (6:01,53). Iš viso šioje rungtyje startavo 18 mergaičių.

Pirmos dienos pasirodymus baigė kliūtinio bėgimo atstovės. 1500 m su 13 kliūčių ir 3 vandens duobėmis didelių problemų Vilniaus rajono bėgikėms nesukėlė. Agnieška Bačul pasiekė finišą penkta (6:49,60), o Elzė Odnopolaitė tapo prizininke – laikas 6:11,06 ir trečia vieta.

Antrą varžybų dieną medalių iškovoti nepavyko. Arčiausiai jų buvo Titas Bukauskas, 800m nuotolyje finišavęs ketvirtas ir nuo 3-ios vietos atsilikęs tik 0,07 sek! Mergaičių tarpe Paulina Šepetytė užėmė 15 vietą – 2:45,69; Patricija Lapunaitė 17 (2:49,93); Agnieška Bačul – 23 (2:56,73), Diana Purkina – 24 (2:59,32).

2000 m nuotolyje su karščiu sunkiai tvarkėsi Karolina Leščevskaja – finišo linija kirsta 8 vietoje (8:17,72). Kiek geriau sekėsi Evelinai Lapunaitei – 7 vieta (7: 51,09). Varžybas baigė Evija Krauklytė, startavusi pačioje gausiausioje dalyvių skaičiumi rungtyje – 200 m bėgo net 71 sportininkė. Evija nuotolį įveikė per 29,95 ir užėmė 40 vietą.

Komandinėje rajonų grupės įskaitoje Vilniaus rajonas liko 6 vietoje tarp 25 rajonų.