Finišavo  Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos mokinių vasaros poilsio projektas „Aktyvi vasara“

Šių metų birželio-liepos mėnesį Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos lengvosios atletikos, futbolo ir biatlono grupių auklėtiniai dalyvavo Vilniaus rajono mokini7 vasaros poilsio programoje „Aktyvi vasara“.

Pirmasis stovyklos etapas vyko birželio 20-30 dienomis Nemenčinėje. Šiame etape dalyvavo 30 mokinių iš Nemenčinės Gedimino ir K. Parčevskio gimnazijų, Bezdonių J. Slovackio ir Buividžių T. Konvickio gimnazijų. Stovyklos metu  futbolo treniruotės vyko K. Parčevskio gimnazijos stadione, lengvosios atletikos atstovai treniravosi prie mokyklos esančiame miške ir stadione, biatlonininkai treniruotes vykdė šaudykloje – važinėjo riedslidėmis 2,0 km asfaltuotoje trasoje prie šaudyklos ir kelyje Nemenčinė – Buividžiai, dviračiais  išmėgino MTB „Wilia“ maratono trasą Nemenčinės miškuose. Po treniruočių visi rinkosi prie Gėlos ežero paplaukioti, pažaisti sporto žaidimus.

Projekto „Aktyvi vasara“ antro etapo metu liepos 11-13  dienomis biatlonininkai treniravosi Šventojoje. Stovyklos metu važinėjome riedslidėmis, bėgiojome, po treniruočių žaidėme pliažo tinklinį, maudėmės jūroje. Stovyklos metu aplankėme pramogų parką ir ragavome picas.

Treniruotės Šventojoje buvo paskutinis pasirengimo etapas prieš Lietuvos taurės 1 etapo riedslidėmis varžybas Anykščiuose. Ketvirtadienį ir penktadienį  anksti ryte biatlono šaudykloje Nemenčinėje padarėme paskutines treniruotes riedslidėmis prieš sprinto varžybas Anykščiuose. Nemenčinės biatlonininkai gerai pasirengė startams Lietuvos taurės I etapo varžyboms riedslidėmis, kurios vyko liepos 17 d. Mila Senkevič, Emilija Mincevič užėmė 1 vietas, Daniel Buchovskij ir Mielena Bernatovič iškovojo sidabro medalius.

Turiningai praleisti vasarą ir gerai pasirengti varžyboms būtų neįmanoma be mokinių vasaros poilsio programos „Aktyvi vasara“, kurią finansavo Vilniaus rajono savivaldybė.

sporto mokyklos direktorius

Marijan Kačanovski