3 aukso stalo tenisininkų medaliai iš tarptautinių varžybų Lenkijoje

Liepos 9-16 d. Varšuvoje vyko 33-oji Vaikų ir jaunimo tarptautinė parapiada. Tai savaitės trukmės sporto, kultūros ir tikėjimo šventė. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų. Sporto mokyklos auklėtiniai stalo teniso varžybose iškovojo 3 aukso ir vieną bronzos medalius. Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Lenkijos komandos.

Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse. Jauniausioje grupėje tarp mergaičių Milana Skaiva iškovojo aukso medalį, berniukų jauniausioje grupėje Karol Trocki užėmė 3 vietą.

Berniukų, gimusių 2006-2008 m., grupėje nugalėtoju tapo Edvin Prystavko, o mergaičių grupėje čempione tapo Agnieška Rackevič

Dar norėtųsi paminėti, kad Mickūnų stalo tenisininkai dalyvavo ne tik stalo teniso varžybose, Agnieška Rackevič dar iškovojo aukso medalį ringo varžybose, šaudymo ir krepšinio varžybose, 3 vietą iškovojo vasaros biatlone, iš vis Agnieška iškovojo 5 medalius. Milana Skaiva dar laimėjo 1 vietą su krepšinio komanda ir 3 vietą ringo varžybose, Edvin Prystavko ringo varžybose užėmė 2 vietą, o kartu su krepšinio komanda tapo nugalėtoju.

Bendroje įskaitoje sporto varžybose Mickūnų komanda užėmė 1 vietą.