Sėkmingas Vilniaus rajono biatlonininkų startas Latvijos biatlono čempionate Priekuli mieste

Liepos 30-31 dienomis Priekuli biatlono centre vyko Latvijos biatlono čempionatas riedslidemis, kuriame gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Pirmą varžybų dieną biatlonininkai varžėsi individualioje rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 60, 45 arba 30 sek. Daniel Buchovski vaikinų 2006-2007 gim. m. grupėje varžėsi  10 km distancijoje. Mūsų biatlonininkas labai greitai įveikė pirmą 2 km ratą, šaudykloje suklydo kartą ir į sekantį ratą išvažiavo 1 vietoje. Antrame šaudyme stovint suklydo 3 kartus, dar po du kartus klydo trečiame ir ketvirtame šaudyme ir prieš paskutinį 2 km finišo ratą buvo trečias. Daniel labai greitai įveikė paskutinį ratą, aplenkė Latvijos atstovą ir finišavo 2 vietoje. Daniel Buchovski 10 km nuvažiavo per 34 min. 31 sek. ir iškovojo Latvijos biatlono čempionato sidabro medalį.

Emilija Mincevič 8,4 km distancijoje iškovojo 5 vietą. Emilija šaudykloje suklydo 10 kartų, distancijoje užtrukusi 39 min.  04 sek. Mila Senkevič mergaičių 2008-2009 gim. m. grupėje varžėsi 4,2 km distancijoje. Mila greičiausiai įveikė distanciją riedslidėmis, tačiau šaudykloje suklydo 9 kartus ir užėmė 9 vietą su rezultatu 17 min. 21 sek. Marijan Kačanovski vyrų M-60 grupėje varžėsi 8,4 km distancijoje ir nugalėjo su rezultatu 30 min. 19 sek. Marijan šaudyme suklydo 5 kartus.

Antrą varžybų dieną biatlonininkai varžėsi kroso sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 75 m baudos ratą. Alan Kašperov 6 km distanciją įveikė per 36 min. 31 sek. ir užėmė 8 vietą, Daniel Buchovski liko 4 vietoje nuo trečios vietos laimėtojo atsilikęs vos 0,5 sek. Daniel 4,5 km nubėgo per 25 min. 22 sek. Emilija Mincevič 3,6 km distancijoje irgi liko 4 vietoje, atsilikusi nuo trečios vietos vos 5 sek. Emilija šaudyme suklydo 3 kartus, distancijoje užtrukusi 27 min.  33 sek. Mila Senkevič 3 km distancijoje finišavo 8 vietoje su rezultatu 20 min. 04 sek. Mila šaudyme suklydo 5 kartus. Gabrielė Buchovskaja užėmė 13 vietą su rezultatu 22 min. 26 sek. Dominik Novickas šaudykloje suklydo 2 kartus, distanciją įveikė per 17 min. 45 sek. ir užėmė 10 vietą.

Sveikiname Danielių ir linkime sėkmės mūsų sportininkams.