Vilniaus rajono slidininkai – Lietuvos riedslidžių taurės 2 etapo ir Vilniaus rajono Merės taurės nugalėtojai

Rugpjūčio 13 dieną apie 60 pajėgiausių Lietuvos slidininkų susirinko Nemenčinėje varžytis dėl Vilniaus rajono Merės ir Lietuvos riedslidžių taurės 2 etapo nugalėtojų titulo. Varžybų dalyviai iš karto turėjo nubėgti 1; 2 arba 3 km ir po to nuvažiuoti su riedslidėmis 1; 2; 3 arba 5 km klasikiniu stiliumi.

Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos ir Vilniaus rajono sporto centro sportininkai, nugalėję trijose amžiaus grupėse. Mergaičių 2007-2008 gim. m. grupėje 1 km kroso ir 2 km riedslidėmis Mila Senkevič ir Milena Bernatovič užėmė 1 ir 2 vietas. Mila greitai įveikė 1 km ir pirma atbėgo į kroso batelių keitimo zoną į slidinėjimo batus su 40 sek. pranašumu, labai greitai pakeitė avalynę ir išvažiuodama jau turėjo 48 sek. pranašumą. Mila labai greitai važiavo 2 km riedslidėmis ir finiše jau turėjo apie tris minutes pranašumo. Mila Senkevič 3 km įveikė per 11 min. 09 sek. ir iškovojo Lietuvos riedslidžių taurės prizą ir Vilniaus rajono Merės taurę už 1 vietą. Milena Bernatovič kroso distancijoje nebuvo greita, bet gerai važiavo riedslidėmis ir užėmė 2 vietą, distancijoje užtrukusi 14 min. 07 sek.

Emilija Mincevič mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje varžėsi 2 km kroso distancijoje ir turėjo nuvažiuoti 3 km riedslidėmis. Emilija po pirmo 1 km rato turėjo 5 sek. pranašumą, bet labai greitai įveikę antrą ratą ir į avalynės keitimo zoną įbėgo su 50 sek. pranašumu, greitai užsidėjo riedslides ir pirma išvažiavo į 3 km distanciją. Emilija greitai įveikdavo įkalnes ir laimėjo su 2 minučių pranašumu. Emilija Mincevič 5 km įveikė per 20 min. 02 sek., iškovodama Vilniaus rajono Merės taurę ir Lietuvos riedslidžių taurės prizą už 1 vietą.

Žymiai atkaklesnė kova dėl nugalėtojo titulo vyko vaikinų grupėje 3 km kroso distancijoje ir 3 km riedslidėmis. Daniel Buchovskij po 3 km kroso antras atbėgo į avalynės keitimo zoną, atsilikdamas 12 sek., tačiau labai greitai pakeitė kroso batelius į slidinėjimo batus ir su riedslidėmis išvažiavo į distanciją, atsilikdamas tik 8 sekundes. Nuvažiavęs 1,5 km ratą Daniel prisivijo Anykščių atstovą, o likus 500 m iki finišo labai greitai įveikė paskutinį pakilimą ir atitruko nuo varžovo 15 metrų, išlaikydamas šį atstumą iki finišo. Daniel Buchovskij 6 km įveikė per 18 min. 36 sek., iškovodamas Lietuvos riedslidžių taurės prizą ir Vilniaus rajono Merės taurę už 1 vietą.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime pergalių.