Biatlonininkas Karol Dombrovski gerai startavo olimpinio čempiono Martino Fourcado biatlono festivalyje Prancūzijoje

Rugsėjo 3 d. Prancūzijos mieste Annecy daugkartinis olimpinis čempionas biatlonininkas Martin Fourcade organizavo „Martin Fourcade Nordic Festval 2022“ festivalį, kuriame dalyvauti buvo pakviesti po 12 moterų ir vyrų. Po puikaus pasirodymo vasaros biatlono čempionate Vokietijoje vieną iš 12 kvietimų gavo nemenčinietis Karol Dombrovski.

Biatlonininkai varžėsi masinio starto 10 km distancijoje miesto gatvėmis su šaudymu šaudykloje, įrengtoje miesto parke. Biatlonininkai šaudė po du kartus gulint + du kartus stovint, kur už kiekvieną neužverstą taikinį turėjo laukti po 15 sek. Karol greitai važiavo riedslidėmis, pirmą šaudymą atliko taikliai ir į antrą ratą išvažiavo 4-tas su 10 sek. atsilikimu nuo lyderio. Antrą šaudymą gulint mūsų biatlonininkas  atliko labai greitai, pataikydamas į visus 5 taikinius iš 5 šovinių ir pirmas išvažiavo į sekantį ratą. Buvo malonu ekrane matyti visą ratą pirmaujantį Karolį, kurį filmavo operatorius iš priekyje važiojančio motociklo. Šis neįprastas dėmesys turėjo neigiamą poveikį koncentracijai prieš šaudymą stovint, kuriame Karolis suklydo net du kartus ir į sekantį ratą išvažiavo 6 pozicijoje su atsilikimu 35 sek.  Paskutiniame šaudyme stovint liko vienas neužverstas taikinis ir į paskutinius kilometrus Karolis išvažiavo 8 pozicijoje, kurią išlaikė iki finišo. Karol Dombrovski 10 km įveikė per 25 min. 50 sek. Vytautas Strolia finišavo 6-tas su rezultatu 25 min. 26 sek. Nugalėtoju tapo prancūzas Quentin Fillon Maillet, distancijoje užtrūkęs 24 min. 36 sek. Tarp moterų nugalėtoja tapo čekė Marketa Davidova.

Po finišo Karolis pasidalijo šventės įspūdžiais, liko patenkintas pirmos distancijos pusės įveikimu, bet liko nepatenkintas šaudymu stovint ir tam, kad pasiektų aukštų vietų žiemą Pasaulio biatlono taurės varžybose, reikės gerai padirbėti likusius tris mėnesius. Karol taip pat labai džiaugėsi dalyvavimu biatlono šventėje, puikia atmosfera ir žiūrovų palaikymu.