Sėkmingas Vilniaus rajono biatlonininkų startas III Baltijos šalių biatlono mėgėjų čempionate Latvijoje

Rugsėjo 10-11 dienomis Madonos biatlono centre „Smeceressils“ biatlono mėgėjai varžėsi III Baltijos šalių biatlono veteranų čempionate. Biatlonininkai varžėsi riedslidžių ir dviračių biatlono varžybose. Čempionate labai gerai startavo Vilniaus rajono atstovai, kurie iškovojo 10 aukso, 9 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Pirmą varžybų dieną biatlonininkai rungtyniavo riedslidėmis sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 100 arba 150 m baudos ratą. Mergaičių 2008 gim. m. ir jaunesnių grupėje nugalėjo Mila Senkevič. Mila pirmame šaudyme suklydo 2 kartus, ir važiavo 2 pozicijoje. Antrame šaudyme pataikė į visus taikinius ir išsiveržė į priekį, labai greitai riedslidėmis įveikė paskutinį kilometrą ir užėmė 1 vietą su 1 minutės pranašumu prieš 2 vietos laimėtoją, 3 km įveikusi per 9 min. 03 sek.  Eliza Šidlauskaitė šaudykloje suklydo 6 kartus ir finišavo 4 vietoje su rezultatu 12 min. 32 sek. Eveta Šidlauskaitė 3 km įveikė per 12 min. 56 sek. ir liko 5 vietoje.

Lukaš Mincevič vaikinų grupėje užėmė 2 vietą, distanciją įveikęs per 9 min. 55 sek. Lukaš  šaudykloje suklydo 6 kartus. Dominik Novickas šaudyme suklydo 3 kartus, distanciją įveikė per 11 min. 08 sek. Emilija Mincevič mergaičių 2004-2007 gim. m. grupėje 4 km distancijoje užtruko 14 min. 30 sek ir užėmė 2 vietą. Emilija šaudyme suklydo 4 kartus. Daniel Buchovski rungtyniavo 6 km distancijoje. Daniel šaudyme suklydo 8 kartus, distanciją įveikė per 21 min. 42 sek. ir finišavo antras. Viktorija Augulytė M18 grupėje šaudymą gulomis atliko taikliai, stovint suklydo 1 kartą, 4 km įveikė per 12 min. 28 sek. ir nugalėjo. Laimis Raudeliunas V40 grupėje finišavo 2 vietoje, 6 km distancijoje užtrukęs 20 min. 39 sek. Jadvyga Junevič nugalėjo 3 km distancijoje M60 amžiaus grupėje su rezultatu 18 min. 02 sek. V60 grupėje 4 km distanciją Marijan Kačanovski įveikė per 16 min. 46 sek ir atsistojo ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio.