Vilniaus sporto festivalis „Vilnius Open 2022“

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Vilniaus sporto festivalis „Vilnius Open 2022“, kurio metu grindų riedulio varžybose dalyvavo jungtinė Vilniaus rajono sporto centro ir sporto mokyklos žolės riedulininkų komanda.

Energingame ir daug gerų emocijų suteikusiame turnyre komandos buvo suskirstytos į grupes. Po aktyvios ir permainingos kovos vaikinų iki 18 metų grupėje turnyro nugalėtojais tapo Vilniaus rajono riedulininkai Andžej Burkot, Kamil Kovger, Daniel Jurcevič ir Daniel Belogolovko, kurie lemiamame susitikime nugalėjo Vilniaus V. Kačialovo gimnazijos komandą rezultatu 8:7. Trečią vietą po atkaklios kovos užėmė Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos I komanda, rezultatu 6:5 nugalėjusi Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos II komandą. Penktą vietą užėmė „Projektas X“ komanda, ir šeštą – komanda „Elika“.

Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti Lietuvos grindų riedulio federacijos generalinio rėmėjo „Arimex“, rėmėjo „OSHEE“ bei Lietuvos grindų riedulio federacijos (angl. Lithuanian Floorball Federation) įsteigtais prizais ir medaliais.