Mila Senkevič ir Emilija Mincevič – Lietuvos vasaros slidinėjimo taurės laimėtojos

Spalio 8 dieną Anykščiuose vyko Lietuvos riedlidžių taurės 4 etapo varžybos. Varžybose startavo apie 60 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Visagino ir Vilniaus rajono.  Varžybos vyko vaizdingoje Medžių lajų pažintinio tako vietovėje. Slidininkai startavo laisvu stiliumi 2, 4, 6, 12 ir 18 km distancijose.

Pirmoji 2 km distancijos starte stojo Amelija Bernatovič mergaičių 2009 gim. m. ir jaunesnes grupėje. Amelija distanciją įveikė per 6 min. 49 sek. ir užėmė 5 vietą. Mila Senkevič ir Milena Bernatovič mergaičių 2007-2008 gim. m. grupėje varžėsi 4 km distancijoje. Įveikusi pusę nuotolio Mila pirmavo su 20 sek. pranašumu, antroje distancijos pusėje dar padidino greitį ir užtikrintai nugalėjo. Mila Senkevič 4 km distanciją įveikė per 11 min. 59 sek., iškovodama 1 vietą. Milena Bernatovič finišavo 3 vietoje su rezultatu 14 min. 05 sek. Toje pačioje amžiaus grupėje tarp vaikinų Lukaš Mincevič varžėsi 6 km distancijoje. Lukaš po dviejų kilometrų važiavo priekyje, po to padidino važiavimo spartą ir finišavo 1 vietoje, 6 km nuvažiavęs per 15 min. 08 sek.

Emilija Mincevič mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje varžėsi 6 km distancijoje. Emilija pirmavo nuo pat starto ir užtikrintai nugalėjo, distancijoje užtrukusi 20 min. 02 sek. Toje pačioje vaikinų amžiaus grupėje Daniel Buchovskij varžėsi 12 km distancijoje. Daniel po 11 kilometrų važiavo lyderių grupėje, bet finiše pritruko greičio ir finišavo 3 vietoje, 12 km nuvažiavęs per 33 min. 55 sek.

Į Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos taurės bendrą įskaitą buvo skaičiuojami 3 geriausi rezultatai iš 4 startų. Mila Senkevič ir Emilija Mincevič nugalėjo trijose varžybose: liepos mėnesį Anykščiuose, rugpjūtį Nemenčinėje ir dabar vėl Anykščiuose, surinko po 150 taškų iš 150 galimų ir iškovojo taurę  už 1 vietą. Milena Bernatovič surinko 138 taškus ir buvo trečia. V16 grupėje Daniel Buchovski nugalėjo kartą Nemenčinėje, surinko 139 taškus ir užėmė 2 vietą.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime gerų startų Lietuvos biatlono taurės varžybose spalio 15-16 d. Ignalinoje.