2022 m. geriausi Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokiniai ir juos rengusieji mokytojai

Spalio 19 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko 2-oji iškilmingos apdovanojimų šventės dalis, kurios metu pasveikinti ir apdovanoti 2022 m. talentingiausi Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokiniai, respublikinių, tarptautinių meno ir muzikos konkursų laimėtojai bei sporto varžybų nugalėtojai, juos rengusieji mokytojai.

Apdovanojimus už puikius meninius gabumus bei aukštus sportinius rezultatus pelnė 70 mokinių ir 34 juos rengę mokytojai. Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo visas būrys ir mūsų mokyklos mokinių, bei mokytojų. Merė padėkos žodžius taip pat skyrė ir mokinių tėvams, be kurių išminties, supratimo ir paramos kelias į sėkmę būtų sunkesnis ir ilgesnis. Padėkota ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriui, kuris nuolat rūpinasi, kad ši šventė įvyktų ir visi kartu galėtų pasidžiaugti puikiais Vilniaus rajono jaunimo pasiekimais.

Sveikiname geriausius šių metų Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinius ir mokytojus!