Lietuvos jaunių U-18 žolės riedulio pirmenybių finalinės varžybos

Gražų rudenišką savaitgalį spalio 29-30 d. Vilniuje finišavo Lietuvos vaikinų U-18 žolės riedulio pirmenybių finalinės varžybos, kuriomis baigėsi rudens lauko žolės riedulio sezonas.

Vilniaus rajono komandą sudarė sporto mokyklos ir sporto centro sportininkai, kuri buvo jauniausia tarp visų dalyvių (amžiaus vidurkis 14,3 m.), tačiau sportinio užsispyrimo netrūko, o sėkmės pritrūko. Pralaimėta čempionais tapusiai Šiaulių „Akademija“ ekipai rezultatu 1:7, sidabro prizininkai Vilniaus miesto „Jaunimo rinktinė“ rajono sportininkus palaužė tik paskutinėmis

minutėmis rezultatu 3:1 (ilgą laiką rezultatas buvo 1:1). Sėkmės pritrūko žaidžiant su Širvintų SC dėl III vietos, pralaimėta rezultatu 1:2.

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Andžej Burkot, tačiau jį renkant komisijai buvo sunku apsispręsti, nes fantastiškai vartus gynė vartininkas Džiugas Butkus. Žolės riedulio federacija surengė tikrą šventę jauniesiems sportininkams, jiems buvo organizuotas maitinimas ir apgyvendinimas Hilton Garden Inn viešbutyje. Dabar žolės riedulys persikelia į ilgai lauktas sporto sales, kur dėl pandemijos pernai nebuvo galimybių normaliai treniruotis.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas