Kalėdinis žolės riedulio U16 uždarų patalpų turnyras

Šį sekmadienį gruodžio 18 d. Vilniaus miesto sporto mokykloje „Sostinės tauras“ surengtas Kalėdinis žolės riedulio U16 uždarų patalpų turnyras.

Varžybų organizatoriai – Vilniaus miesto sporto žaidimų klubas „Žuvėdra“, švenčiantis savo 25 metų jubiliejų, ir Lietuvos žolės riedulio federacija.

Šis tradicinis turnyras porą metų dėl COVID-19 pandemijos buvo nutrūkęs. Pastarąjį kartą jaunimas rungtyniavo 2019-aisiais tarptautinėse varžybose.

Dabar varžėsi 4 mergaičių ir 4 berniukų komandos iš Vilniaus miesto ir rajono, Panevėžio, Šiaulių ir Širvintų.

Turnyro dalyvių laukė gausybė apdovanojimų: visoms 8 komandoms buvo įteikti saldainių rinkiniai, o jų treneriams – „Hummel“ rankšluosčiai, geriausiems visų komandų ir turnyro rezultatyviausiems žaidėjams – 10 unikalių sporto žaidimų klubo „Žuvėdra“ medalių, o nugalėtojams ir prizininkams – 60 medalių, jauniausiems žaidėjams – „Hummel“ kepuraitės, varžybų laimėtojoms – rankų darbo taurės.

Mūsų rajono Nemenčinės sporto mokyklos komanda pusfinalyje 1-7 nusileido čempionais tapusiems Vilniečiams o kovoje dėl trečios vietos 3-1 iškovojo pergalę prieš Šiaulių riedulininkus ir pasidabino bronzos medaliais. Geriausio žaidėjo prizas atiteko vartininkui Džiugui Butkui, jauniausio žaidėjo prizą pelnė Danielius Pachalev.

Vilniaus rajono Nemenčinės

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas

Nuotr. Alfredas Pliadis