Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos žolės riedulininkai dalyvavo Erfurte (Vokietija) 17-ajame žolės riedulio Puffbohnen (Pupelių) turnyre

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos žolės riedulininkai balandžio 22-23 d. dalyvavo Erfurte (Vokietija) 17-ajame žolės riedulio Puffbohnen (Pupelių) turnyre. Tai didžiausias žolės riedulio turnyras Vokietijoje, kuriame dalyvavo 51 komanda iš 18 klubų (apie 450 jaunų sportininkų).

Pirmąsias varžybas Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos riedulininkai pralaimėjo čempionais tapusiai Erfurto HC komandai, antrosiose rungtynėse pirmavo, tačiau pritrūko sėkmės ir rezultatu 1:2 nusileido Leipcigo Post komandai, kuri turnyre buvo antroji. Trečiąsias rungtynes Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos jaunieji sportininkai pradėjo įvarčiu, tačiau, deja, teko pripažinti varžovų pranašumą iš Jenos komandos.

Kitą dieną, kovoje dėl 7 vietos, rezultatu 1:4 nusileista Osterienburger HC riedutininkams. Visų komandų žaidėjai buvo apdovanoti turnyro medaliais. Taip pat vyko įvairių rungčių konkursai, kuriuose ir mums šypsojosi sėkmė. Vyko loterija, kurioje laimėjome įvairių prizų. Spaudos atstovai stebėjosi, jog reikia būti truputį ,,išprotėjusiais“, mėgti žolės riedulį ir ryžtis 2800 km. kelionei pirmyn ir atgal.

Pirmadienį turėjome smagią dieną Erfurte (Tiuringijos žemės sostinė), kur susipažinome su Erfurto įžymybėmis – tai Erfurto Katedra ir Šv. Severo bažnyčios ansamblis (XII-XV a. Domplats), Zitadelle Petersberg arba Šv. Petro kalva, senasis Prekybininkų tiltas (Kremerbriuke), senamiestis išsidėstęs prie  Geros upės, viena seniausių gatvių „Anger“, kur vykdavo prekyba, Erfurto merija. Popietei arbatos ir saldumynų mus pakvietė 2005 metais Rudaminoje lankęsis Beny Š. Pavargę, bet kupini įspūdžių, patobulėję, sutvirtėję psichologiškai grįžome namo ir planuojame sėkmingai dalyvauti Lietuvos žolės riedulio federacijos renginiuose.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

žolės riedulio mokytojas metodininkas