Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šių metų gegužės 18-20 dienomis Tauragėje vyko Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionatas.

Čempionate dalyvavo Tauragės, Šilutės, Palangos, Kretingos, Kėdainių, Biržų, Pasvalio, Jonavos, Kalvarijos, Telšių bokso komandos ir jaunieji Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai, kurie puikiai pasirodė savo amžiaus grupėse: Elizabeta Sivačiova užėmė 1 vietą (svorio kategorija 67 kg), Vladislav Sivačiov – 1 vietą (svorio kategorija 70 kg), Adriana Petrukanec – 1 vietą (svorio kategorija 51 kg), Emilija Kovaliauskaitė – 2 vietą (svorio kategorija 63 kg), Deividas  Sisickis – 3 vietą (svorio kategorija 36 kg), Martin  Novošinski – 3 vietą (svorio kategorija 54 kg), Erik Rafal Mincevič 3 vietą (svorio kategorija 90 kg), Edvin Novošinski – 3 vietą (svorio kategorija 28 kg).

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos boksininkai ir boksininkės iškovojo net 8 medalius: 3 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės!

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

bokso mokytojai Vitalijus Starenko ir Pavel Dainarovič