Kaja Tvorogal tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtoja

2023 m. gegužės 19 d. Jonavoje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas treneriams Valerijui Moskovkai ir Violetai Šimanskienei atminti.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos. Šiame turnyre dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Kaja Tvorogal (2014 gim. m.), Karina Milto (2013 gim. m.), Eva Chalkovskytė (2013 gim. m.), Gabriela Gulbicka (2013 gim. m.), Dominykas Grybauskas (2013 gim. m.) ir Daniel Stefanovič (2014 gim. m.) M8su sportininkai dalyvavo 2012 gim. m. ir jaun. amžiaus grupėje.

Iš viso turnyre dalyvavo 32 mergaitės ir 32 berniukai. Mergaičių grupėje Kaja Tvorogal ir Karina Milto iki finalo laimėjo visus savo susitikimus ir finale žaidė tarpusavyje. Stipresnė buvo Kaja, kuri laimėjo prieš Kariną rezultatu 3:1, Eva Chalkovskytė užėmė 3 vietą, o Gabriela Gulbicka – 5 vietą.

Berniukų grupėje Dominykas Grybauskas užėmė 7 vietą, o Daniel Stefanovič – 16 vietą.

Puikūs rezultatai, sveikiname sportininkus!

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

vyr. stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis