Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mokinė iš Mickūnų, Kaja Tvorogal – Lietuvos vaikų stalo teniso čempionė

Gegužės 27 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos vaikų (2012 m. gim. ir jaunesnių) stalo teniso čempionatas. Čempionate dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos, praėję atranką šešiose zoninėse varžybose.

Šalčininkuose susirinko patys stipriausi stalo tenisininkai: mergaitės ir berniukai. Iš viso dalyvavo 54 vaikai. Į vaikų čempionatą pateko ir dvi mergaitės iš Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos – Kaja Tvorogal (2014 m. gim.) ir Erika Abulfatova (2012 m. gim.). Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema. Puikiai sužaidė Kaja Tvorogal, kuri laimėjo visus savo susitikimus rezultatu 3:0 ir tapo Lietuvos vaikų čempione.

Prieš dvi savaites Kaja puikiai sužaidė ir Lietuvos vaikų (2011 m. gim. ir jaun.) čempionate, kur užėmė 4 vietą. Susumavus dvejų varžybų rezultatus, Kaja Tvorogal iškovojo kelialapį į Europos čempionatą Strasbūro mieste (Prancūzija), kur atstovaus Lietuvos rinktinei. Europos čempionatas vyks rugpjūčio 25-27 d.

Erikai Abulfatovai šis čempionatas Šalčininkuose buvo pirmasis jos karjero ir užėmė 17 vietą.

Sveikiname Kają ir linkime sėkmės mūsų sportininkams.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso vyr. mokytojas Markas Vaitonis