Z. Liachovič ir K. Leščevskaja Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionato prizininkės

Birželio 16-17 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos vasaros čempionatas, kuriame dalyvavo ir keletas Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos sportininkų. Pirmą varžybų dieną sėkmingai pasirodė jaunučių amžiaus bėgikės, kurioms pagal varžybų nuostatus leidžiama dalyvauti vienoje rungtyje. 1500 m nuotolyje D. Purkina pasiekė asmeninį rekordą (5:18,33) ir tik pusantros sekundės atsiliko nuo trečią vietą užėmusios vilnietės. Tame pačiame nuotolyje K. Leščevskaja atbėgo 8, o A. Bačul – 11. Kita jaunutė – Z. Liachovič varžėsi gana sunkioje  rungtyje – 2000 m kliūtiniame bėgime. Pirmuose ratuose  ne itin sekėsi įveikti sudėtingiausią trasos vietą – vandens duobę. Bet po dviejų ratų pavyko susitvarkyti su kliūties įveikimo technika ir užtikrintai finišuoti antroje vietoje – iškovotas sidabro medalis.

Antroji varžybų diena pasitiko čempionato dalyvius su niūriu, lietingu oru. Tokios sąlygos pasirodė visai palankios ilgiausio – 3000 m nuotolio bėgikėms. K. Leščevskaja įveikė distanciją trečia ir iškovojo bronzos medalį, o A. Bačul atbėgo ketvirtoje vietoje, kiek atsilikusi nuo treniruočių draugės. Abi merginos žymiai pagerino savo asmeninius rezultatus, Karolina – net 42 sek. Bet vėsus ir drėgnas oras nėra palankus sprinto bėgimui. E. Krauklytė 200 m bėgime užėmė 39 vietą, pagerinusi asmeninį rezultatą 0,11 sek. 800 m nuotolyje savo rekordą pakartojo P. Šepetytė, jo pakako užimti 12 vietą.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

lengv. atletikos mokytojas metodininkas