Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionato sidabro medalio laimėtoja Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtinė Zuzana Liachovič

Birželio 21-22 dienomis Vilniuje, Vingio parko stadione, vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Pirmą dieną Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai varžėsi 1500 m ir 1500 m kliūtinio bėgimo rungtyse. 1500 m bėgime Diana Purkina finišavo 6 vietoje – koją pakišo silpnai užrišti startuko raišteliai ir neatidi varžovė, startinėje grūstyje užmynusi Dianai ant kojos. Nusmukus startukui, du trečdalius nuotolio teko įveikti su viena basa koja. Paulina Šepetytė atbėgo 11-a. Kliūtiniame bėgime dalyvavo Zuzana Liachovič. Kovoti dėl pirmos vietos nepavyko, bet kitos  konkurentės pasirodė lėtesnės – užtikrintai finišuota antroje vietoje. Zuzana iškovojo antrą Lietuvos čempionatų sidabro medalį per nepilną savaitę.

Antrąją varžybų dieną Paulina ir Zuzana bėgo 800 m. Čia greitesnė pasirodė P. Šepetytė, finišavusi 16 vietoje, Zuzana laipteliu žemiau – 17. Kur kas aukštesnę vietą 2000 m nuotolyje užėmė D. Purkina. Pirmąją distancijos pusę Diana bėgo su lyderėmis, tačiau antrame kilometre šio tempo neišlaikė ir finišą pasiekė aukštoje ketvirtoje pozicijoje.