Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykloje vyko pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 30 dieną Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykloje vyko pažymėjimų įteikimo sporto mokyklos abiturientams šventė. Jau tradiciškai tapo kasmet, mokslo metų pabaigoje, iškilmingai išlydėti į platų  pasaulį abiturientus, kurie baigia vidurinio išsilavinimo pakopą. Tai labai jautri akimirka ir mums mokytojams, mokyklos administracijai ir sportininkams. Tai ypatinga diena kai susirenka įvairių sporto šakų labiausiai patyrę sportininkai ir galime jiems padėkoti už gražiai nukeliautą ilgą sportinį kelią, kad ilgus metus garsino mūsų rajoną ir mūsų šalį, kad garbingai atstovavo mūsų sporto mokyklą stadionuose, sporto salėse, šaudyklose, slidinėjimo ir biatlono trasose.

Tai mums, mokytojams, džiugi ir kartu liūdna diena. Džiugi, nes galime pasidžiaugti, kad savo kelyje sutikome sportininkus kuriems sugebėjome įskiepyti meilę tam tikrai sporto šakai, kad sugebėjome įžiebti aistrą sportui, prisiminti pergales ir laimėjimus, pasidžiaugti buvimu kartu, pasidžiaugti  kokį gražų jaunimą mums pavyko išugdyti. Liūdna, nes suvokiame, kad nukeliautas kelias artėja į pabaigą ir šiandien tą diena kai mūsų keliai skiriasi ir kiekvienas pasuks į skirtingas puses.

Atsisveikinimo ceremoniją pradėjo mokytojai. Kiekvienas papasakojo apie savo auklėtinį, apie jo kelio pradžią, pirmus žingsnius, sportinius pasiekimus, sunkumus ir pergalės, laimėtus medalius ir svarbiausius momentus kurie įvyko sportiniame gyvenime. Mokytojų pasakojimai buvo lydimi nuotraukomis kurias, galima buvo matyti dideliame ekrane. Juose buvo įamžintos šlovingiausios akimirkos, svarbiausi  momentai, apdovanojimo ceremonijos, sustabdyti lemiami varžybų epizodai. Tai taip pat jautri akimirka ir sportininkams, kurie tiek metų mūsų sporto mokykloje svajojo ir pildė savo svajonės, kėlė tikslus ir bandė juos įgyvendinti, realizavo savo ambicijas ir siekius, jautė jai ypatingą prisirišimą, sulaukė  jos palaikymą ir rūpestį, o dabar atėjo ta akimirka kai tenka išsiskirti.

Apdovanojimo ceremoniją pratęsė Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos direktorius Robert Komarovski. Direktorius savo vardu dėkojo visiems sportininkams už atliktus gražius sportinius darbus, pasiektus rezultatus, laimėjimus, linkėjo toliau likti ištikimiems savo pasirinktai sporto šakai ir 15 sporto mokyklą baigiantiems abiturientams: Martinui Tomaševičiui, Dominikui Dokudovičiui, Ernestui Tučkovskiui, Ernestui Žarskiui, Erikui Stankevičiui, Agnei Neverovičiūtei, Ievai Meidutei, Valdemarui Nikitinui, Gabrielai Rynkevič, Erikai Tomaševič, Evelinai Volodko, Denisui Astilovskiui, Jakubui Valiuškevičiui, Inesai Subotovič, Lukašui Kubarevičiui įteikė Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus, bei mažas dovanėles, kaip mūsų dėkingumo simbolį.

Mieli abiturientai, linkme Jums gražios kelionės, naujų iššūkių ir naujų pergalių!

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos administracija ir mokytojai