Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos sportininkė Kaja Tvorogal dalyvavo Europos mini jaunučių stalo teniso čempionate Prancūzijoje

Rugpjūčio 25 d. startavo 15-asis atviras Europos mini jaunučių stalo teniso čempionatas, kuris vyksta kiekvienais metais rugpjūčio mėnesį Prancūzijoje, Šiltigemo mieste.

Rugpjūčio 25-27 dienomis vyko 2010-2011 gim. m. ir 2012 gim. m. bei jaun. amžiaus grupės asmeninės varžybos. Čempionate, kuriame dalyvavo visi stipriausi Europos šalių žaidėjai, taip pat dalyvavo ir Lietuvos mini jaunučių komanda, o jai atstovavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtinė iš Mickūnų Kaja Tvorogal  (gim. 2014 m., mokytojas – Markas Vaitonis).

Kaja galutinėje įskaitoje užėmė 43 vietą tarp 72 dalyvių. Kajos startas buvo prastas: pralaimėjo pirmąsias 2 varžybas Slovakijos atstovei rezultatu 1:3 ir Prancūzijos atstovei 2:3. Kaja labai jaudinosi, nes pirmą kartą teko žaisti tokioje didelėje arenoje su daug žiūrovų. Po prasto starto Kaja susikaupė ir laimėjo 2 kartus iš eilės – nugalėjo Prancūzijos, Ukrainos atstoves. Antrą dieną Kaja pralaimėjo Belgijos atstovei 0:3 ir varžovei iš Prancūzijos 1:3, tačiau laimėjo prieš Luksemburgo atstovę ir pateko i antrą finalą. Antram finale Kaja pralaimėjo Belgijos sportininkei 2:3 ir Slovenijos varžovei 2:3, bet du kartus laimėjo prieš Moldovos sportininkę 3:0 ir Prancūzijos sportininkę 3:1.

Kaja įgijo labai daug patirties ir nusistatė sau tikslą iškovoti teisę dalyvauti šiame čempionate 2024 metais. Verta paminėti, kad Kaja žaidė su dviem metais vyresnėmis varžovėmis.

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso vyr. mokytojas Markas Vaitonis