Lietuvos kroso taurės 5 etapas

Po vasaros pertraukos toliau tęsiasi Lietuvos kroso taurės sezonas. Penktasis etapas vyko Ariogalos Dainų slėnyje, kur teko vingiuoti 1 km ratą su 2 nedideliais, bet stačiais kalniukais ir vienu nestačiu, užtat ilgu pakilimu. Prie viso to organizatoriai dar pridėjo porą storų rąstų, taigi trasa nebuvo „greita“.

Vilniaus rajono komandai atstovavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos bėgikai. Jaunučių grupėje 2 km nuotolį šeštoje vietoje baigė D. Purkina, aštuntoje – Z. Liachovič, šešioliktoje – P. Šepetytė. Jaunės bėgo 3 km. Čia puikiai pasirodė K. Leščevskaja, po įtemptos kovos už nugaros palikusi nemažą grupę varžovių ir iškovojusi 2 vietą. A. Bačul atbėgo devinta. Po asmeninių varžybų vyko estafetiniai bėgimai 4 po 500 m. Vaikų – jaunučių grupėje Vilniaus rajono komandos pasirodymą pradėjo P. Davidovič, perdavusi lazdelę šeštoje vietoje. Antrame etape D. Davidovič smuktelėjo į aštuntą vietą ir paskutiniai du dalyviai jau nieko nebepakeitė. Tiek D. Purkina, tiek M. Krukauskas finišo liniją kirto aštuntoje vietoje.

Šiame etape Vilniaus rajono komanda pasirodė sėkmingai – rajonų grupėje tapo nugalėtojais ir bendroje įskaitoje įsitvirtino 2 vietoje. Paskutinis etapas bus svarbus K. Leščevskajai, kuri po 5 etapų pakilo į 3-ą vietą jaunių įskaitoje. Tačiau net 2 varžovės atsilieka tik 1 tašku, taigi galima tikėtis įdomios ir įtemptos kovos Klaipėdoje.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

lengv. atletikos mokytojas metodininkas Vytautas Gražys