Puikūs Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos sportininkų rezultatai Vilniaus rajono kroso pirmenybėse

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos sportininkai iš Juodšilių, Bezdonių, Paberžės ir Nemenčinės dalyvavo Vilniaus rajono kroso pirmenybėse, kurios vyko Nemenčinės miestelyje spalio 8 dieną. Net 8 sportininkai iš Juodšilių užlipo ant prizininkų pakilos: 2 km distancijoje laimėjo Dominik Davidovič, 3-as liko Aleksander Subotkevič, 1 km rungtyje savo amžiaus grupėje Patricija Davidovič liko 2-oje vietoje, 500 m bėgimą laimėjo Raminta Narkevičiūtė, o jos draugė Karina Porozovaitė liko 3-a. Pirmenybėse puikiai pasirodė jauniausi sportininkai – Kajus Porozovas užėmė 1-ą vietą, Justas Pavtelis – 3-ą vietą ir Elena Vasiliauskaitė – 2-ą vietą.

Tarp berniukų, gimusių 2012-2010 m., Rafal Boban iš Bezdonių užėmė 1 vietą. Tarp mergaičių, gimusių 2009-2008 m., nugalėjo Diana Purkina iš Paberžės ir Amelija Bernatovič iš Nemenčinės. Tarp mergaičių, gimusių 2007-2005 m., nugalėtoja tapo Karolina Leščevskaja iš Paberžės.

Visi laimėtojai pasipuošė medaliais ir buvo apdovanoti prizais.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

lengvosios atletikos mokytoja Violeta Pavtel