Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mergaičių komanda pateko į finalinį etapą

Spalio 20 d. Širvintose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2008 metų gimimo ir jaunesnių stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės iš Mickūnų.

Pirmenybėse dalyvavo Milana Skaiva (2009 m. g.), Karina Milto (2013 m. g.), Eva Chalkovskytė (2013 m. g.) ir Kaja Tvorogal (2014 m. g.). Turnyre dalyvavo 9 mergaičių komandų ir 7 berniukų komandos. Vilniaus rajono mergaičių komanda buvo pati jauniausia šitose varžybose. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo prieš Lazdijų komanda 3:0, Ukmergės komanda 3:2, pralaimėjo Šalčininkų komandai 1:3 ir laimėjo prieš labai stiprią Mažeikių komandą 3:2, ko dėka pateko į pirmąją finalą, kuriame pralaimėjo čempione tapusiai Kauno rajono komandai 0:3, kaip ir kovoje dėl 3 vietos Širvintų komandai 2:3.

Ateityje laukia finalai, kur prie 6 Lietuvos rajonų komandų prisijungs Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio komandos

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis