Penki medaliai iš tarptautinio turnyro Šalčininkuose

Spalio 27-29 dienomis Šalčininkuose vyko XVI tarptautinis stalo teniso turnyras treneriui Z. Sliževskiui atminti. Turnyre dalyvavo Lietuvos, Lenkijos, Latvijos stalo tenisininkai. Turnyre dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų.

Pirma diena geriausiai sekėsi Kajai Tvorogal, kuri savo amžiaus grupėje, (2012 gim. m. ir jaun) mergaičių tarpe užėmė 1 vietą. Eva Chalkovskytė užėmė 2 vietą. Pusfinali Kaja Tvorogal laimėjo prieš labai stipria varžove iš Lenkijos 3:1 o Eva Chalkovskytė pusfinali laimėjo prieš labai stipria varžove iš Širvintų 3:1. Finale Kaja laimėjo prieš Eva 3:0. Gabriela Gulbicka užėmė 6 vietą, Gabriela Makevič 9 vietą o Emilija Demeško 21 vietą. Berniukų amžiaus grupėje (2012 gim. m. ir jaun.) geriausiai sekėsi Arsenijui Kanaškovui kuris po atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo dėl trečiosios vietos Jonavos atstovui, Dominykas Grybauskas užėmė 6 vietą, Daniel Stefanovič 7 vietą. Sebastian Stefanovič amžiaus grupęjė (2009 gim. m. ir jaun.) užėmė 3 vietą.

Antra diena puikiai sužaidė Agnieška Rackevič kuri amžiaus grupėje (2007 gim. m. ir jaun.) laimėjo visus savo susitikimus ir tapo turnyro nugalėtoja. Sebastian Stefanovič  irgi dalyvavo antra diena amžiaus grupėse (2007 gim. m. ir jaun.) ir  užėmė 3 vietą. Karol Urbanovič amžiaus grupėje (2011 gim. m. ir jaun.) užėmė aukšta 10 vietą.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis