Lietuvos biatlono taurė (lazeriniais ginklais)

Šeštadieni (2024-01-27) Ignalinoje, Lietuvos žiemos sporto centre, vyko Lietuvos biatlono taurės ( lazeriniais ginklais ) sprinto varžybos, kuriose dalyvavo jauniausi mūsų Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos biatlonininkai, kur jie buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Į W/M 11 (2013-2014 metų gimimo) grupę, kurioje mokiniai turėjo įveikti 1,5 km distancija su dvejais šaudymo ruožais, už netaiklų šūvį buvo skiriama 12s baudos. O antra grupė buvo W/M 9 ( 2015 metų gimimo ir jaunesni vaikai ), jie turėjo įveikti 1 km distancija su taip pat dvejais šaudymo ruožais ir už netaiklius šūvius po 12s baudos.

Vyresnėje (2013-2014) mergaičių grupėje antrą vietą iškovojo Paulina Jasiukevič, šaudykloje neklydusi nei karto finišavo su laiku 5min 9s, ja nuo pirmos vietos skyrė 5s. Ketvirta vieta šioje grupėje atiteko Emanuelai Bernatovič  ji lygiai taip pat pataikė į visus taikinius ir finišavo su laiku 6min 16s, jai iki prizinės trečios vietos pritrūko vos vienos sekundės. Toje pačioje amžiaus grupėje, tačiau berniukų tarpe šaudykloje du kartus klydęs Artiom Morozov finišavo su laiku 9min 13s ir užėmė vienuoliktą vietą.

Jaunesnėje (2015m. ir jaunesnių )  berniukų grupėje ant prizinės pakilos užėmęs trečią vietą lipo Kevin Gurski jis distanciją įveikė per 3min 42s, o šaudykloje klydo du kartus. Ketvirta vieta atiteko Robertui Boban, greitai šliuožęs trasoje su slidėmis jis šaudykloje klydo 3 kartus ir finišavo su laiku 3min 50s. O mergaičių tarpe šioje grupėje Milena Giedrytė šaudykloje pasirodžiusi be klaidų finišavo su laiku 5min 48s ir užėmė šeštą vietą.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

Biatlono mokytojas Arnold Lepiochin