Darželinuku pažintis su biatlonu

Sausio 25 d. ,,Meškiukų“ grupės ugdytiniai, sėkmingo Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio direktorės Ivonos Voinič ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos direktoriaus Roberto Komarovskio bendradarbiavimo dėka, atvyko į Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklą.

Į darželį vaikų pasiimti atriedėjo Nemenčinės sporto mokyklos autobusas, iškart visus nuteikdamas linksmai pramogai. Atvykusius mažuosius išvykos dalyvius pasitiko sporto mokyklos direktorius Robert Komarovski, treneriai Radoslav Aleksandrov ir Arnold Lepiochin. Iš pradžių ekskursiją po mokyklą: aprodė patalpas bei slidinėjimo ir biatlono sporto šakų inventorių. Aktų salėje mažieji lankytojai apžiūrėjo sportininkų laimėtus trofėjus – taures. Vaikai nuoširdžiai buvo sužavėti jų gausa ir įvairove.

Vaikai pasidalijo į dvi grupes. Vieni nuskubėjo šaudyti lazeriniais šautuvais, kiti – slidinėti, kiekvienam buvo parinktos reikiamo dydžio slidės, lazdos. Vėliau grupės keitėsi pramogomis.

Patenkinti vaikų veidai, jų švytinčios akys ir garsus klegesys dalijantis patirtais įspūdžiais liudijo tai, kad tokia pažintis su biatlonu puikiai pavyko. Mažieji sportininkai tikino, kad čia dar būtinai sugrįš.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

Biatlono mokytojai Radoslav Aleksandrov ir Arnold Lepiochin