Sebastian Stefanovič Lietuvos rajonų jaunučių čempionas


Sausio 31 d. Jonavoje vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2009 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso  pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų – Sebastian Stefanovič (2009 gim. m.), Lukaš Borovik (2010 m.g.), Karol Urbanovič (2011 m.g.) ir labai dar jaunieji mergaitės Karina Milto (2013 m. g.), Eva Chalkovskytė (2013 m.g.) ir Kaja Tvorogal (2014 m.g.)  Iš viso pirmenybėse dalyvavo 26 mergaitės ir 33 berniukai iš visų Lietuvos rajonų, Klaipėdos ir Alytaus miestų.

Sebastian Stefanovič  laimėjo visus savo susitikimus ir tapo Lietuvos rajonų jaunučių čempionų ir pateko i finalinį čempionatą. Šios pirmenybės  sumanytos kaip atrankinės dėl patekimo į Lietuvos čempionatą. Lukaš Borovik ir Karol Urbanovič užėmė 17-24 vieta ir į čempionatą nepateko. Puikia sužaidė jaunos mergaitės kuriems tik po 10 metų, visi 3 pateko i finalinį etapą. Karina milto pralaimėjo tik viena karta ir užėmė 3 vieta, Eva Chalkovskytė 4 vieta, Kaja  Tvorogal 5 vieta.

Toliau laukia finalai, kur prie 8 Lietuvos rajonų stalo tenisininkų prisijungs dar 24 mergaitės ir berniukai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis