Karina Milto ir Kaja Tvorogal – Lietuvos jaunučių prizininkės

Vasario 3-4 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių (2009 gim. m. ir jaunesnių) čempionatas. Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi, kad išsiaiškintų, kas yra geriausias. Sportininkai varžėsi asmeninėse mergaičių, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 28 mergaitės ir 29 berniukai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Pirmenybėse dalyvavo ir Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Sebastian Stefanovič (2009 g. m.),  Karina Milto (2013 g. m.), Kaja Tvorogal (2014 g. m.) ir Eva Chalkovskytė (2013 g. m.), kurie teisę dalyvauti jaunučių čempionate iškovojo Lietuvos rajonų pirmenybėse. Sebastian Stefanovič užėmė 8 vietą, Karina Milto – 13 vietą, Kaja Tvorogal – 14 vietą, Eva Chalkovskytė – 16 vietą. Norisi paminėti, kad jauniesiems tenisininkams tik po 10 metų.

Dvejetų varžybose Karina Milto kartu su Kaja Tvorogal parodė fantastinį rezultatą. Aštuntfinalį jos laimėjo prieš Širvintų, Alytaus porą, o ketvirtfinalį laimėjo prieš labai stiprią varžovų porą iš Šiaulių 3:2 ir pateko į pusfinalį, kuriame po atkaklios kovos pralaimėjo Vilniaus komandai 2:3.

Sveikiname sportininkus su puikiu rezultatu ir linkime sėkmės ateities varžybose!

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso vyresnysis mokytojas Markas Vaitonis