Devynmetė Kaja Tvorogal tapo Lietuvos jaunučių prizininkė

Kovo  10 d. Širvintose  vyko Lietuvos jaunučių 2011 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso čempionatas, kuriose dalyvavo ir Vilniaus rajono Nemenčinės  sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų kurie teise dalyvauti čempionate iškovojo zoninėse varžybose. Iš viso čempionate dalyvavo 36 mergaitės ir 36 berniukai iš iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Puikiai sužaidė Kaja Tvorogal kuriai tik devyni metai. Kaja ketvirtfinali pralaimėjo labai stipriai varžovei iš Šalčininkų ,toliau laimėjo visus savo susitikimus ir užėmė 3 vieta, čia buvo didžiausia turnyro sensacija. Norisi dar paminėti kad dėl 3 vietos Kaja laimėjo prieš labai stipria varžovė iš Vilniaus kuria čempionate buvo skirstyta 3 numerių pagal reitingą. Kajos reitingas prieš varžybos buvo devintas. Puikiai sužaidė ir Karina Milto (2013 m. g.)  kuria užėmė irgi labai aukštą 5 vietą, Eva Chalkovskytė (2013 m.g.) užėmė 17 vieta, Arsenij Kanaškov (2014 m.g.) 18 vieta, Karol Urbanovič (2011 m. g.) 19 vieta, Gabriela Gulbicka (2013 m.g.) 21 vieta, Dominykas Grybauskas (2013 m.g.) 23 vieta, Daniel Stefanovič (2014 m.g.) 31 vieta.

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis