Graikų-romėnų imtynių turnyras Povilui Grigui atminti

Kovo 16 d. Marijampolėje jau 25 kartą vyko imtynių turnyras, skirtas praeityje žinomo sportininko, pirmojo marijampoliečio – graikų-romėnų imtynių sporto meistro, trenerio Povilo Grigo atminimui. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Panevėžio, Kauno, Tauragės, Joniškio, Šiaulių miesto ir rajono, Kazlų Rūdos, Anykščių, Vilniaus, Klaipėdos ir Marijampolės. Sunkiojo svorio kategorijoje (110kg) čempionu tapo  Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos atstovas, Lietuvos mokinių jaunių graikų-romėnų imtynių čempionas Juozas Klimavičius. Sportininkui šie metai prasidėjo sėkmingai. Pradinėse klasėse Juozas išbande ir kitas sporto šakas – futbolą, plaukimą, bet paaiškėjo, kad imtynių kilimas, ant kurio tik pats atsakai už savo veiksmus, Jozui yra patrauklesnis už futbolo aikštę, kurioje galutinį rezultatą gali lemti ir komandos draugo klaida. Palinkėsim Juozui sėkmės ant imtynių kilimo.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

imtynių mokytojas Nikolajus Ilkevičius