Viename gausiausių Lietuvos jaunių čempionatų paaiškėjo nacionalinė bokso rinktinė

Kovo 27–30 dienomis Lietuvos sporto universitete (Sporto g. 6, Kaunas) vykęs Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau nei pusantro šimto šalies boksininkų.

Iš viso Lietuvos jaunių bokso čempionate pirštines surėmė 178 dalyviai – 139 vyrai ir 39 moterys. Sportininkai vyrai varžėsi keturiolikoje svorio kategorijų. Tuo metu boksininkės moterys – trylikoje svorio kategorijų. Mūsų Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 5 medalius: 3 aukso, ir 2 bronzos.

Lietuvos jaunių čempionais Aukso medaliais pasidabino Evelina Leščik (virš 80 kg) Vitas Bytautas (iki 46 kg), Albertas Naruševičius (iki 60 kg), Vladislav Sivaciov (80 kg) ir Alina Šukšto iškovojo bronzos medalius.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos
bokso mokytojai Vitalijus Starenko ir Pavel Dainarovič.