Lietuvos kroso taurė I etapas

Balandžio 6 Šiauliuose, Salduvės piliakalnio papėdėje įvyko I Lietuvos kroso taurės etapas. Jame sėkmingai pasirodė Vilniaus rajono komanda, surinkusi 127 taškus ir rajonų grupėje užėmusi I vietą. Pagrindiniai konkurentai aplenkti nežymiai: Šiaulių rajono komanda atsiliko tik 4 taškais, o Marijampolės  – 8. Visa tai žada įtemptą kovą kituose etapuose.

Asmeninėse rungtyse užimtos gana įvairios vietos. Mergaitės (2011 ir jaunesnės) bėgo 1 kilometrą. Jų čia susirinko gausus būrys – net 44. Gerai pasirodė Magdalena Liachovič, pasiekusi finišą 7 vietoje, Adriana Čaplinska atbėgo 25. Jaunutės turėjo įveikti 2km. Po įtemptos kovos Zuzana Liachovič  finišavo penktoje vietoje. Jaunių grupėje Vilniaus rajoną atstovavo 3 dalyvės. Paulina Šepetytė užėmė 15 vietą, Ieva Bogužaitė 11, aukščiausią vietą užėmė Diana Purkina – 5.

Varžybas užbaigė azartiškos mišrių estafečių varžybos. Pirmą Vilniaus rajono komandą kartu su sporto centro bėgikais atstovavo Evija Krauklytė. Kiekviename etape vietos keitėsi nuo 8 iki 3 ir galutines vietas lėmė keletas sekundžių. Užimta 7 vieta. Antros komandos sudėtyje buvo Paulina Šepetytė ir Diana Purkina – finišo linija kirsta 10 vietoje.