Jaunieji Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai – tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtojos

2024 m. balandžio 12-13 d. Kaune vyko vaikų turnyras „Gaja taurė 2024“, kuriame dalyvavo jaunieji Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų.

Balandžio 12 d. mergaitės ir berniukai dalyvavo 2013 m. gim. ir jaunesniųjų amžiaus grupėje. Mergaičių grupėje visas prizines vietas užėmė Mickūnų atstovės. Puikiai sužaidė Karina Milto, kuri laimėjo visus savo susitikimus ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Karina Milto (2013 m. gim.) finaliniame susitikime po atkaklios kovos laimėjo prieš Kają Tvorogal (2014 m. gim.) 3:2. Eva Chalkovskytė (2013 m. gim.) užėmė 3 vietą, Gabriela Gulbicka (2013 m. gim.) 5 vietą. Tarp berniukų puikiai sužaidė Dominykas Grybauskas (2013 m. gim.) kuris pralaimėjo tik vieną kartą ir užėmė 3 vietą, Arsenij Kanaškov (2014 m. gim.) užėmė labai aukštą 7 vietą. Iš viso turnyre dalyvavo 29 berniukai ir 28 mergaitės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Danijos šalių.

Balandžio 13 d. mergaitės ir berniukai dalyvavo 2011 m. gim. ir jaunesniųjų amžiaus grupėje. Varžybose dalyvavo Kaja Tvorogal, Eva Chalkovskytė ir Karol Urbanovič. Puikiai sužaidė Kaja Tvorogal, kuri laimėjo visus savo susitikimus: ketvirtfinalyje prieš labai stiprią varžovę iš Vilniaus 3:1, pusfinalyje teko žaisti prieš Evą Chalkovskytę, kuri ketvirtfinalyje laimėjo prieš pirmą šio turnyro raketę iš Vilniaus 3:2, o finale Kaja laimėjo prieš labai stiprią varžovę iš Estijos 3:0 ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Eva Chalkovskytė puikiai sužaidė ir užėmė 4 vietą, Karol Urbanovič užėmė 19 vietą tarp 40 dalyvių.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso vyresn. mokytojas Markas Vaitonis