Pavasario futbolo turnyras Nemenčinėje

Šių metų  gegužės 21 diena Nemenčinės stadione vyko „Pavasario futbolo turnyras“ bei futbolo rungtys technikai, vikrumui ir taiklumui nustatyti. Į turnyrą atvyko 4 komandos: Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykla, dvi komandos iš Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos ir komanda iš Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos. Varžybose dalyvavo vaikai 2010 metų gimimo  ir jaunesni.

Sportininkai turėjo išbandyti save visur, tam kad sužinoti kas  yra  geriausias rungtyje. Techniškiausia žaidėja tapo Olivija Šumska iš Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos , greičiausias- Jaub Balsevič iš Sporto mokyklos  bei taikliausia liko Ineta Martinkevič. Taip pat turnyro metu buvo išrinkti 3 žaidėjai: Geriausias žaidėjas Dominik Suckel ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos, geriausias  vartininkas- Romuald iš Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos   ir naudingiausias žaidėjas- Deimantė Dunauskaitė iš Konstanto Parčevskio gimnazijos. Pavasario  futbolo taurė laimėjo Nemenčinės sporto mokyklos komanda, antri liko Konstanto Parčevskio gimnazijos komanda ir trečia vieta užėmė iš Vilniaus r. Konstanto Parčevskio gimnazijos mergaičių komanda. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei taurėmis o geriausieji rungtyje ir geriausi žaidėjai- figūrėlėmis.

Turnyro metu netrūko smagios nuotaikos, gerų emocijų ir gražių įvarčių.