Pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 19 d. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykloje vyko pažymėjimų įteikimo sporto mokyklos abiturientams šventė. 16 sporto mokyklos abiturientų šiais metais baigė sporto mokyklą ir savo meistriškumą kels kitose sporto mokymo įstaigose, kiti gi visą dėmesį skirs mokslams. Sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski sakydamas sveikinimo žodį padėkojo abiturientams už jų atsidavimą savo mylimai sporto šakai, džiaugėsi pasiektais rezultatais, atstovaujant sporto mokyklai, rajonui, Lietuvai įvairaus rango varžybose.

Abiturientai Karolis Donculas, Ernestas Daukševičius, Denisas Jastrebovas tapo Lietuvos žolės riedulio čempionato aukso medalių laimėtojais. Aleksandr Cimbaliuk su komanda nugalėjo žolės riedulio čempionato „B“ divizione. Biatlonininkas Ruslan Pukšto tapo respublikinių varžybų prizininku, dalyvavo tarptautinėse varžybose Rusijoje, Lenkijoje, Estijoje. Karolina Savko – Lietuvos lengvosios atletikos čempionatų jaunių grupėje nugalėtoja, gynė šalies garbę tarptautinėse varžybose Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje. Karolina Gornatkevič tapo Baltijos šalių šaudymo varžybų nugalėtoja, Lietuvos čempionato prizininke. Tinklininkės Gintarė Grigaitė ir Elinga Liaudanskaitė – tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkės. Gerais rezultatais taip pat džiugino lengvaatletė Agnieška Komiago, stalo tenisininkas Edvinas Daugerdas, tinklininkai Raimondas Kardis ir Ervin Zacharevič, šaudymo atstovai Dariuš Mikulevič, Artur Gigilevič ir Anžela Jancevič.

Šventės metu abiturientams buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai bei padėkos už šalies ir Vilniaus rajono garsinimą respublikinėse ir tarptautinėse varžybose.

Sporto mokyklos administracija