Kamilė Jakubauskaitė ir Viktorija Romanova – Lietuvos slidinėjimo čempionato nugalėtojos!

Kovo 11-12 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos slidinėjimo čempionato komandinio sprinto ir individualios varžybos klasikiniu stiliumi. Varžybose gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkės Kamilė Jakubauskaitė ir Viktorija Romanova, iškovojusios aukso medalius komandinio sprinto varžybose.

Šeštadienį sportininkės varžėsi dvejetų estafečių varžybose laisvuoju stiliumi 8,4 km distancijoje. Pirmoje pamainoje startavusi Kamilė greičiausiai įveikė pirmuosius 1,4 km ir perdavė estafetę Viktorijai, kuri dar labiau padidino pranašumą prieš Utenos ir Anykščių komandas. Trečioje pamainoje vėl slydo Kamilė, kuri taip pat dar daugiau atitrūko nuo varžovių ir pirmoji palydėjo Viktoriją į distanciją. Viktorija labai greitai įveikė 1,4 km ratą ir pirmoji vėl perdavė estafetę Kamilei. Merginos sparčiai įveikė paskutinius ratus iki finišo, lenkdamos varžoves visu ratu, ir užtikrintai nugalėjo, 8,4 km įveikdamos per 27 min. 17,8 sek. Jakub Gedris ir Marek Griniuk vaikinų V-15 grupėje užėmė 4 vietą. V-17 vaikinų grupėje Romualdas Aleksandrovas ir Jurij Bystrickij 8,4 km komandinio sprinto varžybose finišavo 4 vietoje.

Sekmadienį, kovo 12 d. sportininkai rungtyniavo klasikiniu stiliumi individualiose lenktynėse. Mūsų biatlonininkams varžytis klasikiniu būdu su kitais varžovais, neturint tinkamų slidžių, buvo sudėtinga, bet vėl sužibėjo mūsų jaunosios sportininkės, užimdamos 1 ir 2 vietas. 2002-2004 gim. m. grupėje 3,6 km distanciją greičiausiai įveikė Viktorija Romanova ir iškovojo antrą Lietuvos slidinėjimo čempionato aukso medalį. Viktorija distancijoje užtrūko 17 min. 15 sek. Antrą vietą ir sidabro medalį iškovojo Kamilė Jakubauskaitė, 3,6 km įveikusi per 17 min. 45 sek.

Gerai startavo vaikinų 2002-2004 gim. m. grupėje 5,4 km distancijoje Marek Griniuk, atsistodamas ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Marek iškovojo bronzos medalį, įveikęs distanciją per 23 min. 33 sek. Romualdas Aleksandrovas 10,8 km įveikė per 39 min. 50 sek. ir užėmė 5 vietą vaikinų, gim. 1999-2001 m., grupėje.

Sveikiname Viktoriją, Kamilę ir Mareką su gerais rezultatais ir linkime sėkmės Lietuvos biatlono čempionate kovo 15-17 d. Madonoje (Latvija).

sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski