Vilniaus rajono biatlonininkai tęsė kovas III Jaunimo Olimpinėse Žaidynėse Lozanoje

Sausio 13 dieną biatlonininkai turėjo poilsį nuo startų ir išnaudojo susipažinimui su miestu. Iš pradžių nuvykome į Lozanos olimpinį muziejų. Aplankėme seno sporto inventoriaus ir varžytinės aprangos parodą, visų olimpinių žaidynių deglų kopijas ir medalius, kuriais buvo apdovanoti vasaros ir žiemos olimpinių žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Po to pasivaikščiojame ežero pakrante, kuri driekėsi nuo Lozanos iki Ženevos, su žydinčiomis gėlėmis, kurios sausio vidury yra neeilinis gamtos pokštas. Pasivaikščiojome senamiesčiu, apsilankėme bažnyčioje ir senoje pilyje.

Sausio 14 d. vyko 6 ir 7,5 km sprinto rungtys. Ryte startavo vaikinai: D. Dinda finišavo 72 vietoje su rezultatu 23 min. 37,6 sek., D. Jankauskas 7,5 km įveikė per 24 min. 21,5 sek ir liko 80, o L. Žukauskas distanciją įveikė per 27 min. 49,3 sek ir užėmė 95 vietą.

Po pietų startavo mergaitės 6 km distancijoje su šaudymu gulint ir stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Viktorija Augulytė šaudymą gulint atliko be klaidų ir šliuožė 58 vietoje. Antrame šaudyme stovint suklydo kartą ir turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Viktorija greitai nušliuožė paskutinį 2 km ratą ir finišavo 76 vietoje, 6 km įveikusi per 23 min. 27.4 sek. Kamilė Jakubauskaitė pirmame rate, leisdamasi nuo kalno, krito, pažeisdama taikiklį ir šaudyme gulomis suklydo net 4 kartus ir turėjo papildomai įveikti 600 m. Šaudyme stovint suklydo kartą ir galutinėje įskaitoje liko 91-a, distanciją įveikusi per 27 min. 14,4 sek.

Sausio 15 dieną vyko mišrių estafečių varžybos. Lietuvos estafetėje startavo V. Augulytė. K. Jakubauskaitė, D. Dinda ir D. Jankauskas. Deja, Kamilė pažeidė papildomų šovinių naudojimo taisykles ir mūsų estafetė buvo diskvalifikuota.

Vakare olimpiniame kaimelyje vyko susitikimas su Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentu Thomu Bachu ir atsisveikinimo diskoteka.

Ketvirtadieni sportininkai grįžta namo, o sausio 20 dieną vėl keliaus link Šveicarijos dalyvauti Pasaulio jaunimo biatlono čempionate Lenzerheide, kuris prasideda sausio 23 dieną.